Намет Sierra Designs Meteor 2 в оливково-пісочному кольорі стане вашим надійним супутником у будь-якій рибальській пригоді. Розрахована на двох осіб, вона забезпечить комфорт і затишок завдяки продуманій конструкції з двома входами та двома просторими тамбурами завдовжки 84 см кожен. Легка алюмінієва рама та компактні розміри в упакованому вигляді (46 х 16 см) дають змогу зручно транспортувати намет, а вага повного комплекту становить усього 2040 г. Тенти з міцного поліестеру та сітка No-See-Um Mesh надійно захистять вас від негоди та комах, алюмінієві кілочки забезпечать стійкість навіть у вітряну погоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Колір | Оливковий |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 1780 г |
| Вага (повний комплект) | 2040 г |
| Місткість | 2 особи |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 213 х 130 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 46 х 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴







