
Палатка Convert 3 blue-yellow Sierra Designs (40147018-3)
28 160 ₴
- В наявності
- Код: 40147018-3
Намет Sierra Designs Convert 3 — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і функціональність у будь-яких умовах. Спроєктована для трьох осіб, вона пропонує дивовижний внутрішній простір, завдяки чому ви зможете не тільки розміститися, але й вільно рухатися всередині. Два входи та два просторих тамбури забезпечують легкий доступ і вдосталь місця для зберігання спорядження, а повністю знімний фронтальний тамбур дає змогу оптимізувати вагу залежно від ваших потреб.
Конструкція намету містить п'ять дуг із легкого алюмінієвого сплаву, що робить його стійким до вітру та снігу. Снігозахисна спідниця периметром тамбурів гарантує захист від негоди, а внутрішні кишені допоможуть організувати дрібні речі так, щоб вони були завжди під рукою. Виготовлений із міцних і водовідштовхувальних матеріалів, намет забезпечує комфортний мікроклімат навіть у найхолодніші дні.
Convert 3 легко пакується в компактний Burrito Bag, що робить його зручним для транспортування. Цей намет стане надійним супутником у ваших пригодах, незалежно від сезону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 2950 г |
| Вага (повний комплект) | 3260 г |
| Місткість | 3 особи |
| Довжина тамбура | 152 / 97 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 20D Polyester Ripstop DWR |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 190T 1500 mm |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop 1200 mm PU / Silicone |
| Наявність захисної "спідниці" | Да |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 213 х 175 х 114 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 41 х 19 см |
| Колір | blue-yellow |
- Ціна: 28 160 ₴









