Спальний мішок Kelty Tuck 20 Long — це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і тепло під час ночівок на природі. Збільшена довжина на 1,5 см і простора форма дають змогу комфортно розміститися людям зростом до 198 см. Наповнювач ThermaProTM Ultra Synthetic забезпечує чудову теплоізоляцію й компактність, даючи змогу використовувати спальник упродовж трьох сезонів. Інноваційна застібка Comfort-Tuck на блискавці дає можливість легко регулювати температуру, прикриваючи нижню частину мішка в тепліші ночі. Легка вага, компактні розміри в складеному вигляді та стьобана конструкція роблять цей спальник ідеальним супутником для подорожей. Зручні деталі, як-от утеплений капюшон із коміром, внутрішня кишеня та стрічка проти заїдання блискавки, додають комфорту та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 1.26 кг |
| Зовнішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 75D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | ThermaPro™ Ultra Synthetic Insulation |
| Розмір в упакованому вигляді | 24 х 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 5 720 ₴




