
Спальник Mistral 30 Kids nightshade Kelty (35429120-SR-3)
2 860 ₴
- В наявності
- Код: 35429120-SR-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kelty Mistral 30 Kids — це трисезонний спальний мішок, створений для комфорту дітей і підлітків під час ночівок на природі. Його утеплювач CloudLoftTM надійно зберігає тепло навіть за температури до -1 °C, забезпечуючи затишні ночі в наметі. М'який на дотик, але міцний поліестер як усередині, так і зовні, робить цей спальник довговічним. Спеціальна конструкція кокона з розширеною зоною для ніг дає змогу зберігати природне положення під час сну, а утеплений капюшон із утяжкою додає захисту від холоду. Система стібки та стрічка проти заїдання блискавки роблять його зручним і практичним. Легкий і компактний, він легко пакується в чохол і займає мінімум місця в рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 0.74 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 152 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 x 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
| Колір | nightshade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴


