
Спальник Cosmic Synthetic 40 Regular Kelty (35428820-RR-3)
5 280 ₴
- В наявності
- Код: 35428820-RR-3
Kelty Cosmic Synthetic 40 Regular — це легкий і компактний літній спальний мішок, розроблений для комфортного відпочинку на природі. Він обладнаний синтетичним утеплювачем CirroLoft, який забезпечує тепло навіть у прохолодні ночі та не містить небезпечних для здоров'я та довкілля PFC-з'єднань. Внутрішня тканина спальника м'яка та приємна до тіла, а зовнішня — міцна та водовідштовхувальна. Зручний капюшон із регульованими шнурками та збільшеним коміром гарантує додаткове тепло та захист, а конструкція кокона та простір для ступень дають змогу зручно розташуватися під час сну. Стьобана конструкція зберігає тепло та продовжує термін експлуатації спальника. Двостороння застібка-блискавка зі стрічкою проти заїдання дає змогу швидко та зручно застібати спальник. До комплекту входить зручний чохол для транспортування. Вага виробу становить 1,1 кг, а в упакованому вигляді його розмір — 38 x 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 0.68 кг |
| Зовнішній матеріал | 380T Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Poly Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | Cirroloft |
| Розмір | 198 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 38 x 22 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -3 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 5 280 ₴



