
Спальник Cosmic Synthetic 20 Long Kelty (35428620-LR-3)
6 160 ₴
- В наявності
- Код: 35428620-LR-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kelty Cosmic Synthetic 20 Long — ідеальний трисезонний спальний мішок для високих людей, що забезпечує тепло, комфорт і легкість у використанні. Синтетичний утеплювач CirroLoft ефективно зберігає тепло, навіть в умовах вологості, і не містить шкідливих для людини та природи PFC з'єднань. Завдяки продуманій стьобаній конструкції, капюшону з утепленим коміром і регульованим шнурком, цей спальник утримує тепло в найважливіших зонах. Двостороння блискавка зі стрічкою проти заїдання додає зручності, а спеціальне місце для ніг створює природне положення під час сну. Легка вага та компактний розмір в упакованому вигляді роблять його незамінним для походів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 0.95 кг |
| Зовнішній матеріал | 380T Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Poly Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | Cirroloft |
| Розмір | 213 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 41 x 24 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 160 ₴



