Kelty Cosmic 40 Long — це просторий і комфортний спальний мішок, створений спеціально для високих мандрівників, що ідеально підходить для трисезонних походів. Його наповнювач із високоякісного пуху 550 з водовідштовхувальним просоченням C0 DWR забезпечує чудове утримання тепла навіть в умовах підвищеної вологості, гарантуючи сухість і комфорт. Зовнішній матеріал із м'якого 20D 400T нейлону та внутрішня підкладка з 50D 300T поліестеру створюють відчуття затишку, схоже на домашні простирадла. Космічна стьобана конструкція підтримує тепло, довговічність і свободу руху, а додатковий простір для ніг дарує комфортний сон у природному положенні. Двостороння блискавка забезпечена захисною стрічкою, що запобігає заїданню, а в комплекті йде зручний чохол для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 284 г |
| Зовнішній матеріал | 20D 400T Nylon |
| Внутрішній матеріал | 50D 300T Polyester |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 18 x 28 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -9 °C extreme / 4 °C limit / 9 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 7 260 ₴




