Kelty Late Start 4 — це ідеальний вибір для прихильників активного відпочинку, яким важливе швидке встановлення та комфортне перебування на природі. Цей чотиримісний намет із легкістю витримає три сезони, забезпечуючи надійний захист і просторий внутрішній простір завдяки попередньо вигнутим дугам. Унікальна технологія Quick-Corner дає змогу швидко встановити намет навіть у темряві або за поганої погоди. Вільностояча конструкція та продумане колірне маркування елементів неабияк спрощують збирання. Один D-подібний вхід і місткий тамбур надають зручності доступу та зберігання спорядження. Проклеєні шви дна та тенту гарантують захист від вологи, а внутрішні кишені допоможуть організувати дрібні речі. Компактний чохол і мала вага роблять намет ідеальним для тих, хто шукає баланс між функціональністю і зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 2830 г |
| Вага (повний комплект) | 3120 г |
| Місткість | 4 особи |
| Довжина тамбура | 85 см |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюміній |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 251 x 205 x 142 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 46 х 18 х 18 см |
- Ціна: 11 440 ₴






