Намет Kelty Late Start 1 — це оптимальний вибір для тих, хто цінує легкість, компактність і надійність в одиничних походах. Її вільна конструкція дає змогу встановити намет у будь-якому місці, а технологія Kelty Quick-Corner забезпечує швидке й інтуїтивне розгортання навіть у темну пору доби. Проклеєні шви тенту та дна ефективно захищають від дощу та вітру, а вигнуті дуги створюють більше внутрішнього простору, забезпечуючи комфорт навіть для високих туристів. Внутрішні кишені допоможуть зручно організувати дрібні речі, а компактний чохол робить транспортування легким і зручним. З міцною алюмінієвою конструкцією і водонепроникним матеріалом намет стане вашим надійним напарником у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Колір | Сірий |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 1600 г |
| Вага (повний комплект) | 1800 г |
| Місткість | 1 людина |
| Довжина тамбура | 58 см |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 216 x 98 / 76 см x 93 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 37 x 16.5 x 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 656 ₴





