Намет Grand Mesa 4 від Kelty — це ідеальний вибір для тих, хто шукає легкий та зручний намет для комфортного відпочинку на природі. Оновлений дизайн надає більше простору для чотирьох осіб, водночас намет залишається неймовірно компактним і легким. Завдяки системі швидкого монтажу Quick Corners і вільності конструкції встановлення займає лічені хвилини. Міцні дуги з алюмінієвого сплаву, проклеєні шви та фурнітура гарантують довговічність і захист від негоди. Зручний D-подібний вхід зі змійкою EZZip забезпечує легкий доступ до намету, а просторий тамбур — надійне місце для зберігання спорядження. З вентиляційними віконцями та внутрішніми кишенями для дрібниць, Grand Mesa 4 створить комфорт і затишок у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 3090 г |
| Вага (повний комплект) | 3370 г |
| Місткість | 4 особи |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 68D Polyester / No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 249 x 203 x 142 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 x 38 x 10 см |
| Колір | khaki-orange |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 880 ₴







