Kelty Grand Mesa 2 — це компактний, легкий і зручний двомісний намет, що ідеально підходить для активних походів і альпіністських вилазок. Завдяки вільній конструкції й унікальній системі швидкого встановлення Quick Corners, її можна встановити за лічені хвилини. Алюмінієві дуги із секціями зменшеного розміру забезпечують надійність і легкість. Проклеєні шви та високоякісні матеріали тенту та дна (68D Polyester 1800 mm) гарантують захист від дощу та вітру.
Блискавка EZ-Zip розроблена для зручного використання в будь-яких погодних умовах, а вентиляційні вікна забезпечують свіже повітря всередині. Один D-подібний вхід і місткий тамбур створюють додатковий простір для речей, а внутрішні кишені допоможуть організувати дрібні предмети. Чохол циліндричної форми спрощує паковання намету, а його невелика вага — всього 2150 г — робить її чудовим вибором для тих, хто цінує легкість і функціональність.
Grand Mesa 2 стане надійним супутником у будь-яких походах, забезпечуючи комфорт і надійний захист у будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 1840 г |
| Вага (повний комплект) | 2150 г |
| Місткість | 2 особи |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 68D Polyester / No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 216 х 145 / 112 х 109 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 30.5 x 38 x 10 см |
| Колір | khaki-orange |
- Ціна: 7 920 ₴







