
Палатка Discovery Trail 3 laurel green-dill Kelty (40835622-DL-3)
8 360 ₴
- В наявності
- Код: 40835622-DL-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультралегкий намет Discovery Trail 3 від Kelty ідеально підійде для трьох осіб, пропонуючи зручність і захист на природі впродовж трьох сезонів. Завдяки вільній конструкції з купольним дахом і технології Kelty Quick-Corner, її встановлення займає лічені хвилини, навіть у складних погодних умовах або в темряві. Одна дуга й один D-подібний вхід із тамбуром забезпечують швидкий доступ і додатковий простір для зберігання речей. Водонепроникний тент і міцне дно з поліестеру надійно захищають від вологи, а попередньо прикріплені розтяжки надають стійкості під час сильного вітру. Легка вага та зручний циліндричний чохол роблять намет ідеальним для походів, де кожна деталь важлива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Колір | Зелений |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 2.71 кг |
| Вага (повний комплект) | 2.47 кг |
| Місткість | 3 особи |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 221 х 193 х 123 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 360 ₴





