Коропове вудлище Carp Pro Blackpool Travel 12' 3lb — це надійний інструмент, що ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених рибалок. Його чотирисекційна конструкція робить вудлище зручним для транспортування, що особливо важливо для рибалок, які віддають перевагу подорожі. Бланк виготовлений із високоякісного графіту (карбона), що забезпечує легкість (всього 293 г) і міцність під час виведення великого коропа. Вудлище має чудову маневровість і високу швидкість розпрямлення під час закидання, що дає змогу закидати оснастку на дальні дистанції з мінімальним тертям завдяки збільшеним пропускним кільцям. Ручка з EVA забезпечує комфортне та надійне утримання, а чохол у комплекті гарантує зручне транспортування та захист спорядження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Кількість секцій | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр першого пропускного кільця: | 35 мм |
| Максимальний тест: | 113 г |
| Материал бланка: | Графіт (карбон) |
| Матеріал ручки | EVA |
| Посадковий діаметр вершини: | 7.15 мм |
| Тест: | 3 LB |
| Тип вудлища: | Коропове |
| Транспортувальна довжина: | 96.5 см |
| Чехол | м'який (тканинний) |
- Ціна: 2 087 ₴






