
Подсак Savage Gear Competition Pro Full Frame Net XL Rubber XL-Mesh 70x85cm (1854.09.78-3)
3 900 ₴
- В наявності
- Код: 1854.09.78-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсак Savage Gear Competition Pro Full Frame Net XL Rubber XL-Mesh 70x85 см — це незамінний інструмент для рибалок, що цінують надійність і зручність. Міцний алюмінієвий каркас витримує серйозні навантаження, а глибока прогумована мережа з великими відділеннями гарантує безпечне виймання навіть найбільших трофеїв, чи то щука, судак, чи то сом. Особлива структура сітки запобігає зачепи гачків, що неабияк спрощує процес виїмки риби. Телескопічна ручка, що регулюється в діапазоні від 127 до 292 см, дає змогу адаптуватися до різних умов лову, роблячи цей підсаак універсальним рішенням для риболовлі з човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м: | 127-292cm |
| Додаткова інформація | телескопічна ручка з лінійкою |
| Мoдель | Competition Pro Full Frame Net |
| Розміри, ДхШхВ: | 70x85x40cm |
| Країна походження: | Данія |
| Транспортувальна довжина, см: | 120cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴

