Катушка Flagman Endura Carp 8000 FS (FLENDC8FS-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зовнішніх кишень | 54 см |
| Відділ під котушку | Да |
| Ширина зовнішніх кишень | 13 см |
| Ширина відділу під котушку | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



