Коропове вудлище 3-секц. Flagman Sensor Big Game Carp NGS 3.9м 3.5lb (FSBG390-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



