Спідове вудлище 3 секц. Flagman Sensor Big Game Spod NGS 3.9м 5lb (FSBGS395-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

