Брюки Mecanik Prime 30 Gray (747.00.28-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kibas |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина: | 16 см |
| Ширина | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴

