Кормушка Orange Hand Flat Method з вертлюгом № 4 100г (1959.01.02-3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага відвантаження | 1 г |
| Діаметр волосіні | 0.23 мм |
| Довжина гачка | 11 мм |
| Довжина волосіні | 7 м |
| Довжина мотовілу | 100 мм |
| Довжина повідця | 100 мм |
| Розмір гачка | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

