Поплавець бальса Goss No37 3 грама
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 190 г |
| Діаметр | 36 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 100 см |
| Кількість секцій | 4 |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

