Складаний телескопічний підскак Fanatik трикутної форми — ідеальний інструмент для рибалок, які віддають перевагу поплавцю, фідерній або короповій ловлі. Завдяки зручній телескопічній ручці завдовжки 1,9 м, він легко розкладається і складається, забезпечуючи комфортне транспортування і швидке використання. Трикутна форма голови (40х40 см) дає змогу з легкістю підіймати навіть велику рибу, а капронова сітка з дрібними осередками завглибшки 35 см захищає рибу від пошкоджень і запобігає зачепанню. Металева ручка та голова забезпечують міцність і довговічність конструкції. Компактна транспортувальна довжина всього 67 см робить цей підсак чудовим вибором для мобільних рибалок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FANATIK |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


