
Спальник Get Down 550F 20 Regular Sierra Designs (70614521R-3)
10 120 ₴
- В наявності
- Код: 70614521R-3
Sierra Designs Get Down 550F 20 Regular — ідеальний супутник для тих, хто цінує тепло, комфорт і легкість у будь-яких похідних умовах. Цей трисезонний спальний мішок створений для чоловіків зростом до 183 см, забезпечуючи надійний захист від холоду за температури до -9 °C. Його наповнювач — інноваційний качиний пух 550FP DriDownTM, що має високі водовідштовхувальні властивості та здатність швидко висихати навіть у вологих умовах. Завдяки тому, що немає перфторорганічних сполук, у просоченні спальник екологічно безпечний.
Модель виготовлена у формі кокона, що гарантує збереження тепла та запобігає збиванню пуху. Подовжена блискавка із захистом від заїдання та регульований капюшон забезпечують максимальний комфорт, а стьобана конструкція зберігає рівномірний розподіл тепла. Внутрішня кишеня додає зручності, а легка вага (960 г) і компактні розміри (19 x 38 см) роблять цей спальник ідеальним вибором для мандрівників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 510 г |
| Зовнішній матеріал | 20D Polyester Ripstop |
| Внутрішній матеріал | 20D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | 550 DriDown |
| Розмір в упакованому вигляді | 19 X 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -9 °C limit / -2 °C comfort |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком/сітчастий мішок для зберігання |
- Ціна: 10 120 ₴






