
Намет Meteor 3000 3 green Sierra Designs (I46155020-GRN-3)
16 720 ₴
- В наявності
- Код: I46155020-GRN-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sierra Designs Meteor 3000 3 — це просторий і легкий тримісний намет, що ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт і функціональність у похідних умовах. Оновлена модель створена із застосуванням екологічно безпечних матеріалів, що виключають PFC у водовідштовхувальних покриттях. Цей намет вагою всього 2,4 кг пропонує величезний внутрішній простір, два зручні входи та місткі тамбури для зберігання спорядження. Унікальна конструкція тенту Stargazing Fly дає змогу милуватися зоряним небом і забезпечує чудову вентиляцію в теплі ночі. Легке встановлення завдяки колірному маркуванню дуг і компактним розмірам у упакованому вигляді робить її ідеальним супутником для трьох осіб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Колір | Зелений |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 2210 г |
| Вага (повний комплект) | 2440 г |
| Місткість | 3 особи |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 213 х 178 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 46 х 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 720 ₴





