
Палатка High Side 1 blue-yellow Sierra Designs (40156918-3)
13 200 ₴
- В наявності
- Код: 40156918-3
Намет Sierra Designs High Side 1 — це ідеальний супутник для активних подорожей у три сезони. Легка та компактна, вона важить лише 1,1 кг і легко поміститься у вашому рюкзаку. Унікальна низькопрофільна конструкція не тільки знижує загальну вагу, але й дає змогу зменшити обсяг намету, що робить його ідеальним для хайкінгу та кемпінгу.
З установленням намету не виникне труднощів завдяки двом вигнутим дугам із полегшеного алюмінієвого сплаву, а також шести розтяжкам і трінадцяти кілочків, які входять до комплекту. Один J-подібний вхід і тамбур забезпечують зручність під час входу та виходу, а наявність двох кишень усередині дає змогу зручно розмістити дрібні речі.
Особливістю цієї моделі є можливість трансформації тамбура в тент за допомогою трекінгових палиць — ідеальне рішення для сніданку або вечері на свіжому повітрі. Намет виготовлений із міцного 20D Nylon Ripstop з водовідштовхувальним просоченням, що забезпечує надійний захист від дощу та вітру. У складеному вигляді вона займає всього 33 х 14 х 14 см, що робить її незамінним аксесуаром для будь-якого мандрівника, який прагне легкості та комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 880 г |
| Вага (повний комплект) | 1100 г |
| Місткість | 1 людина |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop 1200 mm PU / Silicone |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 224 х 71 / 66 х 81 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 33 х 14 х 14 см |
| Колір | blue-yellow |
- Ціна: 13 200 ₴









