
Палатка Convert 2 blue-yellow Sierra Designs (40147118-3)
25 520 ₴
- В наявності
- Код: 40147118-3
Намет Convert 2 від Sierra Designs поєднує в собі легкість і простір, ідеально підходячи для походів у будь-яку погоду. Вільностояча конструкція забезпечує легке встановлення, а збільшений внутрішній простір із комфортом розмістить двох осіб. Один великий вхід і просторий тамбур із бічним доступом дають зручність в організації спорядження та швидкий доступ усередину. Каркас із трьох з'єднаних дуг і додаткової дуги для тамбура виготовлений із легкого алюмінієвого сплаву, що надає намету стійкості за мінімальної ваги. Снігозахисна спідниця периметром тамбура захистить від опадів, а внутрішні кишені допоможуть організувати дрібні речі. Намет компактно пакується в компресійний чохол "Burrito Bag", що полегшує транспортування. З вагою лише 2,61 кг, вона ідеальна для прихильників гірських походів і екстремальних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sierra Designs |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Колір | Синій |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 2350 г |
| Вага (повний комплект) | 2610 г |
| Місткість | 2 особи |
| Довжина тамбура | 152 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | 20D Polyester Ripstop DWR |
| Матеріал дна | 68D Polyester Ripstop 210T 2000 mm / DWR |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop 1200 mm PU / Silicone |
| Наявність захисної "спідниці" | Да |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 213 х 140 / 124 х 109 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 40 х 18 см |
- Ціна: 25 520 ₴









