Спальний мішок Kelty Mistral 40 Regular створений для комфортного відпочинку на природі впродовж трьох сезонів. Він ідеально підходить для рибалок, яким важливий комфорт і тепло під час ночівок на відкритому повітрі. Завдяки наповнювачу CloudLoftTM, спальник зберігає тепло навіть у прохолодні ночі з температурою до +4 °C. Стьобана конструкція й утеплений капюшон із утяжкою забезпечують оптимальну ізоляцію та захист від холоду. Внутрішній матеріал із м'якого поліестеру надає приємні тактильні відчуття, а продуманий додатковий простір для ніг і спеціальна стрічка проти заїдання блискавки роблять використання зручним і практичним. Спальник має компактні розміри в складеному вигляді (23 x 41 см) і важить лише 1.3 кг, що дає змогу легко взяти його із собою в будь-яку подорож. Для зберігання і транспортування передбачений простий чохол зі шнурком. Незамінний супутник для всіх, хто цінує комфорт і затишок у кожній деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 0.83 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 183 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір | 193 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 x 41 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | +4 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 3 080 ₴




