Kelty Mistral 20 Long — це ідеальний супутник для комфортного сну на природі, чи то прохолодні ночі весни, чи то холодні зимові виїзди на риболовлю. Цей спальний мішок розрахований на людей зростом до 198 см, пропонуючи простір для розслабленого сну. Завдяки утеплювачу CloudLoftTM, ви насолоджуватиметеся теплом навіть за температур до -7 °C. Утеплений капюшон з утяжкою та стьобана конструкція дають змогу зберегти тепло, а додатковий простір для ступень створює природне положення тіла в час сну. Міцний і зносостійкий, він має внутрішню кишеню для телефона та постачається в компактному чохлі, що робить його зручним у транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 1.02 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 198 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір | 213 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 25 x 43 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -7 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴




