Kelty Cosmic Down 20 Regular — це ідеальний супутник для трисезонних пригод. Спальник поєднує в собі легкість і тепло завдяки високоякісному пуху 550 FP з водовідштовхувальним просоченням, що не містить шкідливих PFC. Навіть за умов вологої погоди він залишається сухим, гарантуючи комфорт під час сну. Модель розроблена для людей зростом до 183 см, а її м'яка та міцна тканина з перероблених матеріалів піклується про природу та вашу зручність. Вбудована кишеня на блискавці дасть змогу зберігати необхідні дрібниці під рукою, а двостороння блискавка зі стрічкою проти заїдання додає функціональності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 464 г |
| Зовнішній матеріал | Recycled 20D Nylon Taffeta |
| Внутрішній матеріал | Recycled 50D Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 199 см |
| Наповнювач | 550FP Duck Down |
| Розмір в упакованому вигляді | 34 x 20 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -6 °C limit |
| Тип спальника | Кокон |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴





