
Спальник Callisto 30 Kids Boys midnight navy Kelty (35425020-SR-3)
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 35425020-SR-3
Дитячий спальник Kelty Callisto 30 Kids Boys — це ідеальний трисезонний компаньйон для маленьких шукачів пригод. Створений за зразком дорослої моделі, він забезпечує максимальний комфорт і тепло завдяки двошаровій стьобаній конструкції й ультрам'якому утеплювачу CloudLoft™, який зберігає тепло навіть у сирих умовах. Прямокутна форма дає змогу використовувати його як ковдру, просто розстебнувши блискавку на всій довжині. Вбудована двостороння блискавка дає можливість зігнути два спальники, створюючи простір для двох. Підходить для дітей зростом до 152 см, пропонуючи просторе та затишне спальне місце. Легкий і компактний у складеному вигляді, спальник легко транспортувати завдяки чохлу зі шнурком. Ідеальний вибір для теплої ночі на природі, з температурним лімітом до -1 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача | 0.8 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta/260T Polyester Pongee |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 152 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 х 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Ковдра |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
| Колір | midnight navy |
- Ціна: 3 080 ₴


