Намет Kelty Late Start 2 — ідеальне рішення для тих, хто цінує простоту, надійність і швидкість встановлення. Завдяки технології Kelty Quick-Corner її легко розгорнути навіть у складних погодних умовах або в повній темряві. Система попередньо вигнутих дуг забезпечує більший внутрішній простір, роблячи перебування всередині комфортним для двох осіб. Легка та компактна, вона не займе багато місця в рюкзаку, але надасть надійний захист упродовж трьох сезонів. Вільностояча конструкція, проклеєні шви, міцний тент і дно з поліестеру створюють надійний захист від негоди. D-подібний вхід і тамбур пропонують зручний доступ і додатковий простір для зберігання спорядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без кілочків і паковання) | 1830 г |
| Вага (повний комплект) | 2040 г |
| Місткість | 2 особи |
| Довжина тамбура | 74 см |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюмінієві |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Розмір (довжина x ширина х висота) | 216 х 137 /114 х 101 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 41 х 18 х 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920 ₴








