Carp Pro Rondel 10000 SD — це новітня коропова котушка, розроблена для трофейної риболовлі на далеких і наддальних дистанціях. Ретельно продумана конструкція забезпечує мінімальне тертя під час закидання завдяки технології ідеального укладання волосіні на шпулю витягнутої форми з геометрією Long Cast. Механізм з 10+1 підшипниками та передавальним числом 4.1:1 гарантує плавну роботу та високу тягову потужність до 10 кг, що дає змогу справлятися з великою здобиччю. Алюмінієва ручка з погумованим аероконобом підвищує комфорт у використанні, а ролик укладач волосіні з покриттям із нітриду титану запобігає зносу під час роботи зі шнурами. Швидкий фрикціон Speed Drag забезпечує точний контроль під час виведення, роблячи цю котушку ідеальним вибором для мисливців за трофейною рибою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Розмір | 10000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість підшипників | 10+1 |
| Лісомість: | 0.35 мм / 370, 0.4 мм / 280 м, 0.45 мм / 210 м |
| Матеріал шпулі: | Метал |
| Призначення котушки: | Коропова |
| Наявність бейтранера: | Без бейтранера |
| Намотування за оберт: | 102 см |
| Передавальне відношення | 4.1:1 |
| Розташування фрикціону: | Передний |
| Тип котушки | Безінерційні |
| Тяга на фрикціон: | 10 кг |
- Ціна: 4 491 ₴







