Carp Pro Cratus Evo 10000 SDN — новинка 2024 року, створена для професіоналів і шанувальників лову трофейного коропа на великих дистанціях. Ця коропова котушка обладнана переднім фрикційним гальмом Speed Drag, який забезпечує швидке та точне регулювання тяги. Міцний корпус із графіту в поєднанні з алюмінієвою шпулею Long Cast дає змогу досягти максимальної дальності закидання, знижуючи тертя волосіні завдяки конічній формі буртика.
Котушка обладнана системою укладання волосіні Slow Oscillation Worm Gear, яка забезпечує ідеальне намотування витоку до витки. Під шпулею розташоване спеціальне пластикове кільце, що запобігає потраплянню волосіні під неї. Зручність використання підвищує алюмінієва ручка з ергономічним Т-подібним кнобом, а також ролик укладача волосіні із системою Anti-Twist, що запобігає закручуванню волосіні.
Carp Pro Cratus Evo 10000 SDN ідеально підходить для поєднання з короповими вудлищами серії Cratus Evo. Миттєвий антиреверс і надміцна вісь із неіржавкої сталі роблять котушку надійною та довговічною, а стильний дизайн із червоними елементами доповнює її функціональність і естетичну привабливість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Розмір | 10000 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість підшипників | 7+1 |
| Лісомість: | 0.3 мм / 300 м, 0.35 мм / 230 м, 0.4 мм / 175 м |
| Матеріал шпулі: | Метал |
| Призначення котушки: | Коропова |
| Наявність бейтранера: | Без бейтранера |
| Намотування за оберт: | 105 см |
| Передавальне відношення | 4.6:1 |
| Розташування фрикціону: | Передний |
| Тип котушки | Безінерційні |
| Тяга на фрикціон: | 10 кг |
- Ціна: 3 340 ₴







