Стіл розкладний Skif Outdoor Whitty M — це ідеальний вибір для активного відпочинку на природі, кемпінгу або пікніка. Завдяки металевим ніжкам із простим і швидким механізмом розкладання, встановлення столу займає лічені секунди. Пластикові упори на ніжках забезпечують надійну стійкість навіть на нерівних поверхнях, що гарантує комфорт у будь-яких умовах. Робоча поверхня виготовлена за принципом гармошки, що дає змогу зменшити розмір стола в складеному вигляді до компактних розмірів, полегшуючи його транспортування та зберігання. Надійні кріплення з кліпсами та напрямними трубками гарантують стабільність конструкції в розкладеному стані. Легкий і компактний, вагою всього 3,3 кг, стіл витримує навантаження до 20 кг, що робить його універсальним і функціональним рішенням для туристів. У комплекті постачається зручний нейлоновий чохол для зберігання і транспортування, що робить Skif Outdoor Whitty M вашим незамінним супутником у подорожах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження, кг: | 20 |
| Мoдель | Стіл Skif Outdoor Whitty |
| Масса, кг: | 3,3 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 70x15x13 см |
| Розміри, ДхШхВ: | 68x46x46 см |
| Країна походження: | Україна |
- Ціна: 1 210 ₴









