Намет Prologic Firestarter Insta-Zebo — це незамінний помічник для рибалок і шанувальників активного відпочинку на природі. Її головна особливість — це неймовірно швидке збирання та розбирання, що економить ваш час і зусилля під час підготовки до риболовлі або кемпінгу. Великі вікна з антимоскітною сіткою ефективно захищають від комах, а також забезпечують чудову вентиляцію, запобігаючи появі парникового ефекту в спеку.
Виготовлений із міцного матеріалу Polyester PU 190T RipStop з водонепроникністю 4000 мм, намет витримає навіть раптові дощі, зберігаючи вас сухими. Міцний каркас із фібергласу гарантує стійкість конструкції, а легка та міцна підлога створює додатковий комфорт і захист. Важить намет усього 7,6 кг і легко транспортується, що робить його чудовим вибором для літніх і демісезонних виїздів на природу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність тенту, мм: | 4000 |
| Каркас | Фіберглас |
| Кількість входів: | 1 |
| Кількість місць: | 2 |
| Мoдель | Firestarter Insta-Zebo |
| Масса, кг: | 7.6 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 128x25x25 см |
| Розміри, ДхШхВ: | 240x240x185 см |
| Сезон | Демисезон, Лето |
| Країна походження: | Данія |
| Тент: | Polyester PU 190T RipStop 4000 mm |
- Ціна: 32 647 ₴





