
Сітка для підсаки Favorite Arena силікон L колір білий (1693.11.43-3)
400 ₴
- В наявності
- Код: 1693.11.43-3
+380 (96) 685-47-86
АдміністраторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка для підсаки Favorite Arena з білого силікону є ідеальним рішенням для форелевої риболовлі. Ця міцна та гнучка сітка запобігає пошкодженню риби й ефективно запобігає застряганню гачків завдяки коміркам діаметром 20 і 25 мм. Підходить для використання на каркасах підсаки різних виробників, сумісних за діаметром. Розмір сітки ідеально відповідає підсакам із головою 450x470 мм. Зручність, надійність і висока якість роблять цю сітку чудовим вибором для рибалок, які прагнуть бездоганного результату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Favorite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм: | Діаметри комірок 20 і 25 мм |
| Додаткова інформація | Для голови підсаки 450х470 мм |
| Мoдель | Silicon Mesh Arena |
| Розміри, ДхШхВ: | 65х65х40 см |
| Країна походження: | Україна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
