Спінінгове вудлище Azura '20 Kenshin 7'0"M 2.13 м 6-24 г (AZK70M-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



