Спінінгове вудлище Azura '20 Kenshin 8'1"M 2.46 м 6-24 г (AZK81M-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



