Чохол Korda для вудлища Compac Padded Sleeve 13ft (KLUG55-3)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.3 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 43.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴

